Strony internetowe Chiave

Tworzymy nowoczesne strony internetowe

Wsparcie deweloperskie

Wiele osób uznaje prace związane z tworzeniem stron internetowych za czarną magię. Sami nie są w stanie wybrać odpowiedniego serwera, na którym będzie postawiona ich strona bądź wybrać technologii, która będzie najbardziej optymalna do ich potrzeb.

Mamy świadomość tego, że wiele spraw związanych z Internetem i zdecydowaniem się na postawienie własnej strony internetowej bądź aplikacji może przytłaczać osoby nie związane z tą dziedziną. Z tego względu wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując im wsparcie developerskie.

Przez wsparcie developerskie rozumiemy szereg działań, które nie są związane stricte z wykonywaniem kody strony internetowej, a które muszą być wykonane w celu poprawnego jej działania. Działania te zaczynają się od wyboru serwera po założenie dedykowanych skrzynek mailowych. Ale po kolei...

Strony internetowe czy też aplikacje działają optymalnie wtedy, kiedy developer użyje odpowiedniej technologii do jej stworzenia. Niektórzy Klienci z góry narzucają technologię, w której chcą aby ich serwis został wykonany, jednak większość z nich tego nie wie. Do naszych obowiązków, jako profesjonalnych twórców stron i aplikacji należy pomoc w określeniu jakie technologie najlepiej sprawdzą się dla danego serwisu.

Kolejnym krokiem, aby strona wyświetlała się w przeglądarce jest konieczność zakupu domeny i serwera, na którym będzie postawiona oraz ich wzajemne połączenie. Z naszej strony oferujemy zakup domeny w imieniu Klienta, wybór odpowiedniego serwera, zainstalowanie strony na serwerze oraz jego konfiguarcję. W procesie tworzenia strony internetowej bardzo ważne jest, aby serwer, na którym ma się ona znaleźć posiadał odpowiednie parametry. Będzie to rzutować na szybkość działania serwisu oraz ograniczało możliwe do powstania błędy.

Kolejną rzeczą, którą wykonujemy tworząc dla Ciebie stronę internetową jest założenie skrzynek mailowych. Zastanwiałeś się kiedyś skąd biorą się adresy e-mail posiadające nazwę domeny jak np. kontakt@chiave.pl? Już nie musisz, bierzemy to na siebie.

Dodatkową rzeczą, którą wykonujemy w ramach wsparcia developerskiego jest wykonanie specyfikacji technicznej serwisu. Wielu Klientów nie jest w stanie jej samodzielnie stworzyć, przez wzgląd na to, że nie znają mechanizmów Internetu. Z tego względu specyfikację techniczną serwisu przygotowujemy sami, a dopiero potem konsultujemy ją z Klientem ustalając czy wszystko zgadza się tak jak należy.

Poza powyżej wymienionymi sprawami istnieje wiele innych, które developer wykonuje w tle. Wydaje nam się, że nie ma potrzeby aby się nad nimi rozwodzić. Chcemy Cię tylko upewnić w przekonaniu, że wiemy co robimy. I robimy to dobrze.